Cadem Grubu olarak ürün bazlı değil, fayda, amaç ve değer temelli bir iş anlayışını benimsiyoruz. Grup altındaki iş alanlarımız ile bu üç ana konunun içerisindeyiz. Akıllı teknolojilere ve yeşil ekonomiye katkımızı önemsiyoruz. Hizmet verdiğimiz dijital ikiz teknolojileri, arttırılmış gerçeklik çözümleri, robotik optik ölçüm sistemleri ile endüstrilerde ürün geliştirme, mühendislik ve kalite süreçlerini dijitalleştirerek sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

2021 yılının ikinci yarısında çalışanlarımızla birlikte yeşil bir sayfa açtık ve tek kullanımlık plastiğe son verme çalışmalarına başladık.

Doğaya olan yükümüzü azaltmak için çalışanlarımızla birlikte sürdürülebilir alışkanlıklar ediniyoruz. Farklı illerdeki tüm çalışma alanlarımızda başlattığımız uygulama ile öğle yemeklerinde plastik tabak, çatal ve bıçak kullanımını sonlandırdık. Buna ek olarak plastik su şişesi yerine kişiye özel termos ve bardak kullanımını başlattık. Bireysel gayretlerimiz ve kurumsal bilincimizle Cadem ailesi olarak çözümün bir parçası olmaktan mutluluk duyuyor, doğaya katkı sağlayacak uygulamalarımızı her geçen gün artırıyoruz.