Dijital Dönüşüm ve Çevik Üretimin ayrılmaz bir parçası olan 3D ölçüm teknolojileri, otomatik olarak hassas, tekrarlanabilir ve hızlı ölçümler alınmasına yardımcı olarak firmalara kalite kontrol sürecinde rekabet avantajı sağlar.

Bugün üretimde en önemli unsurlardan biri kuşkusuz kalitedir. Şirketlerin rekabet gücünü koruyabilmek için sağlam, hassas ve ölçeklenebilir kalite süreçlerine ve araçlarına sahip olması kritiktir.Üretim ve tasarım dünyasında, üç boyutlu ölçüm çözümleri kalitenin ve hızın artırılmasına yardımcı olarak firmaların rekabette öne çıkmalarını ve müşteri beklentilerinin ötesine geçmesini sağlayan ölçeklenebilir ve tekrarlanabilir iş akışları sağlar.

Cadem ülkemizde, firmalara kalite kontrol alanında, endüstriyel ve otomatik 3D koordinat ölçme teknolojisi ile, son araştırma sonuçlarına ve yenilikçi teknolojilere dayalı 3D testler için çözümler üreten Carl ZEISS GOM Metrology firmasının çözümlerini sunar. 

Cadem Metrology ekibi; Bursa, İstanbul ve Ankara olmak üzere 3 ayrı lokasyonda bulunan ofislerinden Türkiye’de 75’in üzerinde firmaya 100’ün üzerinde sistem kurulumu gerçekleştirmiştir.

3ds_olcum_kontrol_icon01

Triple Scan Teknolojisi

3ds_olcum_kontrol_icon02

Mavi Işık Teknolojisi

3ds_olcum_kontrol_icon03

Esnek Sensör Tasarımı

3ds_olcum_kontrol_icon04

Standartları Belirleme

3ds_olcum_kontrol_icon05

Kolay Anlaşılabilir Raporlama

3ds_olcum_kontrol_icon06

Standart Veri Yönetimi

FAYDALARI

Demo Çalışmaları

Cihaz Kurulumu

Satış Sonrası Teknik Destek

Satış Sonrası Eğitim

Ücretsiz Workshoplar

YAZILIMLAR

GOM Inspect

Metroloji Yazılımları

GOM Correlate

Metroloji Yazılımları

GOM Sistem Yazılımları

Metroloji Yazılımları

EĞİTİM

Cadem Metrology uzman ekibi tarafından metroloji sistemlerinin ve yazılımlarının kullanımı ile ilgili eğitimler verilmektedir. Satış sonrası cihaz ve yazılım kullanımı ile ilgili eğitimler verildiği gibi, ilerleyen zamanlarda da ekibimizden eğitim talebinde bulunabilirsiniz. 

DANIŞMANLIK

Ürün seçimi konusunda zorlanıyorsanız Cadem Metrology ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Ölçümünü gerçekleştirmek istediğiniz parçanın büyüklüğü ve ölçüm yapmayı planladığınız alan değerlendirilerek size en uygun sistem uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir. Ekibimiz firma ziyaretleri gerçekleştirerek ücretsiz demo hizmeti sağlamaktadır.

TEKNİK DESTEK

Optik ölçüm cihazlarının teknik desteği Cadem Metrology ekibi uzmanları tarafından sağlanmaktadır. Günlük hizmet alabileceğiniz gibi size sunulan farklı paket seçeneklerini değerlendirerek yıllık bakım hizmeti de alabilirsiniz.