EĞİTİM VE GELİŞİM PROGRAMLARI

Teknoloji  yatırımının faydasını sürdürülebilir kılmak   , teknolojiyi kullanacak ekiplere sağlanacak  sürdürülebilir eğitim ile mümkündür. Her teknolojik sistemin arkasında  onu iyi yönlendirebilen uzman kullanıcısı olmalıdır.

Cadem Eğitim Hizmetleri, kurumsal  müşterilerine ve son kullanıcılarına yüksek kalitede, ileri seviyede teknolojik altyapıya sahip eğitim sağlar. 

Eğitimlerimizin  amacı , uzmanlık alanımız olan tasarım metodolojisini firmalarda oluşturarak, katılımcılarımızı  PLM çözümleri konusunda, performanslarının zirvesine çıkartmaktır.  

Eğitimler , tasarım ekiplerine, proje birimlerine, kalite planlama ve kontrol birimlerine ve yöneticilere özel olarak planlanmaktadır. Sürdürülebilir, gelişebilir tasarım anlayışıyla , özel eğitimlerimizde  öncelikle , müşterimizin tasarım ekibinin durum tespiti yapılır. Eğitimlerimiz firma süreçlerine ve firmanın sektörünün ihtiyaçlarına  göre tasarlanır ve gerçekleştirilir.

Ana sanayilerde verdiğimiz eğitimler sonrasında; standartlaştırma, hız, verimlilik konularında gerçekleştirdiğimiz koçluk çalışmaları ile ,  deneyimli eğitmenlerimiz,  ekiplerin karşılaştığı sorunlarda iş süreçlerindeki dar boğazın  giderilmesine,  yerinde destek sağlar.

Cadem, sektörünü tanıyan profesyonel kadro yapısıyla size daha yakın hizmet verebilmek için Bursa ,İstanbul ve Ankara ofislerindeki uzman ekibiyle, eğitim ve destek konusunda çözüm ortağınız olmaya 1990 yılından beri devam etmektedir.

Cadem, Dassault Systemes’in resmi eğitim ortaklığı sertifikası olan CEP (Certified Education Partner ) sertifikasına sahiptir. 


Eğitimlerimiz

2019 YILI EĞİTİM TAKVİMİMİZ


Mart ve Nisan Ayı Eğitim Kampanyası

Temel seviye CAD/CAM eğitimleri:

İleri seviye eğitimlerimize; CATIA eğitimini temel seviyede öğrenen ama kendisini bu konuda geliştirmek isteyen katılımcılar faydalanabilir. Kurs sonrasında katılımcılar, sektöre özel metodolojilerle desteklenen uygulamalar yapabilir hale gelecektir.

• Temel seviye CAD Eğitimi: Toplam 40 saat ( 5gün * 8 saat)
• Temel seviye CAD Eğitimi: Toplam 40 saat ( 8 gün * 8 saat )
• Temel CAM Eğitimi ( 2,5/3 Eksen CAM ): Toplam 24 saat ( 3 gün * 8 saat )

Ücret: 300 TL / günlük / kişi

İleri seviye CAD/CAM eğitimleri:

İleri seviye eğitimlerimize; CATIA eğitimini temel seviyede öğrenen ama kendisini bu konuda geliştirmek isteyen katılımcılar faydalanabilir. Kurs sonrasında katılımcılar, sektöre özel metodolojilerle desteklenen uygulamalar yapabilir hale gelecektir.

• İleri yüzey eğitimi ( Generative Shape Design ) : Toplam 24 saat ( 3gün * 8 saat)
• İleri seviye katı modelleme ( Part Design ) : Toplam 12 saat ( 1,5gün * 8 saat)
• İleri seviye montaj ( Assembly Design ) : Toplam 8 saat ( 1gün * 8 saat)
• İleri seviye CAM eğitimi ( 5 Eksen ) : Toplam 16 saat ( 2gün * 8 saat = 16saat)

Ücret: 400 TL / günlük / kişi

*Bu kampanya toplu CAD/CAM eğitimleri için geçerlidir.