SIMULIA KEŞFEDİN

SIMULIA’nın sunduğu gerçekçi simülasyonalar ile tanışın.

SIMULIA 3DEXPERIENCE R2017x, tasarladığınız ürünün gerçek dünyadaki fiziksel davranışlarını keşfetmek için gerçekçi bir simülasyon uygulaması sunar.

En zorlu test ve analizleri kolayca yapmanızı sağlar. Simülasyon kavramını; mühendis ve tasarımcıdan, yönetici ve karar vericiye kadar geniş bir yelpazede şirket içi iş süreçlerinize uyumlu hale getirir ve proje ekiplerinize ortak çalışma imkanı sağlar.

Faydaları

  • UYGULAMA MÜHENDİSLİĞİ
  • MULTİFİZİK-MULTISCALE
  • SİMÜLASYON VERİ BİLİMİ
Videoyu oynat

SIMULIA Ürün Seçimi

Simulia 3DEXPERIENCE R2018X, Simulia V5, Simulia V6 versiyonlar başta olmak üzere, CADEM DIGITAL ekibi olarak firmanıza özel en uygun ürün ailesini ve lisansı sizin için seçelim. Başvuru formunu şimdi doldurun:

SIMULIA ile Sanal Prototip & Gerçek Deneyim

Dassault Systèmes SIMULIA ürün ailesi ile yapacağınız gerçekçi simülasyonlar, pahalı fiziksel prototipler üretmeden önce malzeme ve ürünlerin performansını test etmenizi sağlar. Güvenilirlik değerlendirilmesini analiz ederek süreçlerinizi hızlandırır. Sanal prototip üzerinde karmaşık simülasyon modellerini kolayca oluşturabilirsiniz.

Mühendislik Simülasyonları & SIMULIA Ürün Ailesi

Sonlu elemanlar analizi (FEA) Abaqus CAE, Akışkanlar Mekaniği & Akışkanlar Analizi / CFD Simulasyonu, Gürültü ve Titreşim Analizi, Plastik Enjeksiyon & Kalıp Simülasyonları, Stress Analizi, Yorulma Analizi, Kompozit Simülasyonları, Mukavemet Analizi, Isı ve Termal Analiz, Güç Aktarma Organlarına ait montaj simülasyonları ve daha fazlası…

Kısacası, Dassault Systèmes SIMULIA ürün ailesi ile tasarımdan imalata kadar tüm süreçlerinizin ihtiyacı olan en zorlu simülasyonları kolayca gerçekleştirin. Maliyetleri optimize edin. Kullanımı kolay ve kullanıcı dostu SIMULIA 3DEXPERIENCE Platform arayüzü sayesinde projelerinizi yönetirken zaman tasarrufu sağlayın!