Cadem’in ödüllü endüstriyel tasarım ve mühendislik bölümü, sektörünüzün ve firmanızın ihtiyaçlarına özel çözümleri ile konsept geliştirme, tasarım ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

2012 Yılı başarılı KOBİ yarışmasında Cadem, inovasyon dalında, kendi geliştirmiş olduğu yerli L7 araç projesi “TURCOTO-Uveyk” ile ödüle layık görülmüştür.

Cadem, bu alandaki uzun yıllara dayanan bilgi ve birikiminden doğan yeni mobilite platformu ile , mobilite alanında ürün ve hizmetler sunmak amacı ile, 2018’den bu yana tasarımı ve mühendisliği kendine ait 100% elektrikli intralojistik araçlar üretmektedir.

ileri_muhendislik_icon01

Tasarım

ileri_muhendislik_icon02

Ürün Geliştirme

ileri_muhendislik_icon03

Mühendislik

ileri_muhendislik_icon04

İnovasyon

METEDOLOJİ

KONSEPT GELİŞTİRME

Kullanıcı deneyimi ve pazar araştırması analizi ile fikirleri pazarlanabilir ve uygulanabilir konseptlere dönüştürüyoruz.

ENDÜSTRİYEL TASARIM

Yenilikçi mühendislik, A-Klas yüzey modelleme ve ileri derece görselleştirme becerilerimiz sayesinde, müşterilerimizin vizyonuna uygun olarak kurgulanan konseptleri ürünlere dönüştürüyoruz.

Tek bir parçanın oluşturulmasından tüm aracın tasarımına kadar baştan sona tüm süreci anahtar teslim hizmet olarak sağlamaktayız.

DİĞER MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ