Teknoloji yatırımını faydalı ve sürdürülebilir sağlamanın önemli adımlarından biri teknolojiyi kullanacak kişi veya ekiplere sağlanacak olan eğitimdir. Eğitim sayesinde teknolojinin yönetimini sağlayan uzman kişiler yetişir ve süreçler sağlam bir şekilde devam eder. 

Eğitimlerimizin Amacı

 

Cadem Eğitim Hizmetleri, kurumsal müşterilerine ve son kullanıcılarına yüksek kalitede, ileri seviyede teknolojik altyapıya sahip eğitim sağlar.

Uzmanlık alanımız olan tasarım metodolojisini firmalarda oluşturarak danışanlarımızın PLM hakkındaki performanslarını en uç noktasına çıkarmak eğitim amacımızdır. 

Tasarım ekiplerine, proje birimlerine, kalite kontrol birimlerine ve yöneticilere özel eğitimler planlanmaktadır. Sürdürülebilir ve gelişebilir tasarım anlayışıyla özel eğitimlerimizde öncelikle, müşterimizin tasarım ekibinin durum tespiti yapılır. 

Eğitimlerimiz firma süreçlerine ve sektörünün ihtiyaçlarına göre tasarlanarak eğitim planlanır. 

Ana sanayilerde verdiğimiz eğitimler sonrasında; standartlaştırma, hız, verimlilik konularında gerçekleştirdiğimiz koçluk çalışmaları ile ekiplerin karşılaştığı sorunlarda iş süreçlerindeki dar boğazın giderilmesine deneyimli eğitmenlerimiz yerinde destek sağlar.

Cadem Digital, sektörünü tanıyan profesyonel kadro yapısıyla size daha yakın hizmet verebilmek için Bursa, İstanbul ve Ankara ofislerindeki uzman ekibiyle, 1990 yılından bugüne eğitim ve destek konusunda çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir. 

Cadem Digital, Dassault Systemes’in resmi eğitim partneridir. Bu konuda CEP sertifikasına sahiptir.

Cadem 2022 Yılı Eğitimleri

Temel seviye CAD/CAM eğitimleri:

Temel seviye eğitimlerimizde; CATIA’yı temel seviyede öğrenmek ve kendisini bu konuda geliştirmek isteyen katılımcılar faydalanabilirler. Kurs sonrasında katılımcılar; katı ve yüzey modelleme, montaj ve teknik resim oluşturma, 2,5 -3 Eksen CAM işlemlerini yapabilecek seviyeye geleceklerdir.

• Temel seviye CAD Eğitimi: Toplam 40 saat (5gün * 8 saat)
• Temel seviye CAD Eğitimi: Toplam 64 saat (8 gün * 8 saat)
• Temel CAM Eğitimi (2,5/3 Eksen CAM): Toplam 24 saat (3 gün * 8 saat)

İleri seviye CAD/CAM eğitimleri:

İleri seviye eğitimlerimizde; CATIA eğitimini temel seviyede öğrenen ve kendisini bu konuda geliştirmek isteyen katılımcılar faydalanabilir. Kurs sonrasında katılımcılar, sektöre özel metodolojilerle desteklenen uygulamalar yapabilir hale gelecektir.

• İleri yüzey eğitimi (Generative Shape Design): Toplam 24 saat (3gün * 8 saat)
• İleri seviye katı modelleme (Part Design): Toplam 12 saat (1,5gün * 8 saat)
• İleri seviye montaj (Assembly Design): Toplam 8 saat (1gün * 8 saat)
• İleri seviye CAM eğitimi (5 Eksen) : Toplam 16 saat (2gün * 8 saat = 16saat)