3D tarama ve kalite kontrol uygulamaları için “ATOS for Education” ve malzeme ve bileşen testleri için “ARAMIS for Education” ile birlikte, GOM okullarda, yükseköğretim kurumlarında ve üniversitelerde teorik ve pratik dersler için kapsamlı eğitim paketleri sunar.

3D tarama ve kalite kontrol uygulamaları için “ATOS for Education” ve malzeme ve bileşen testleri için “ARAMIS for Education” ile birlikte, GOM okullarda, yükseköğretim kurumlarında ve üniversitelerde teorik ve pratik dersler için kapsamlı eğitim paketleri sunar. Endüstriyel donanım ve yazılıma ek olarak, her iki paket de ayrıntılı laboratuvar bilgilerinden oluşan ayrıntılı laboratuar testleri ve ders materyallerinden oluşmaktadır. Ayrıca, eğitim paketleri öğrenciler için etkin bir denetim yazılımı, eğitmenler için pratik eğitim ve deneyimli mühendisler tarafından sağlanan profesyonel destek içerir.

ATOS for Education

ATOS for Education, okullardaki, yükseköğretim kurumlarındaki ve üniversitelerdeki teorik ve uygulamalı dersler için eksiksiz bir pakettir. Eğitim paketi, 3D tarama ve kalite kontrol için endüstriyel donanım ve yazılımın yanı sıra, kullanıma hazır laboratuar deneyleri ve teknik bilgi birikimine sahip ders materyali içerir. Daha fazlası için tıklayınız.

ARAMIS for Education

Malzeme ve parça testi alanındaki uygulamalar için GOM “ARAMIS for Education” paketini sunmaktadır. ARAMIS sistemi çalışma programlarında ve malzeme bilimleri / malzeme testi, makine mühendisliği / otomotiv mühendisliği / mekatronik ve FEM gibi uzmanlık alanlarında kullanılır. Ek olarak, ARAMIS, malzeme ve parça testi için verimli bir ölçüm sistemi olduğunu kanıtlamıştır. Daha fazlası için tıklayınız.

Fotoğraflar