Ürün tasarımı ve deneyimi konusunda dünyanın lider çözümdür. Bu yazılım, her gün hayatımızda gördüğümüz ve kullandığımız birçok ürünü üretmek ve geliştirmekte dünyanın lider kuruluşları tarafından farklı endüstrilerde kullanılmaktadır.

CATIA, sadece herhangi bir ürünü modellemek için değil aynı zamanda gerçek hayattaki davranışları bağlamında da eşsiz bir yetenek sunar: deneyim çağında tasarım. Sistem mimarları, mühendisler, tasarımcılar ve tüm katkıda bulunanlar, birbirine bağlı olan bu dünyayı tanımlayabilir, hayal edebilir ve şekillendirebilir.

Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE platformu tarafından desteklenen CATIA

 • Tek bir gerçek kaynağı üzerine kurulmuş ve iş zekası, gerçek zamanlı eş zamanlı tasarım ve mobil çalışanlar dahil olmak üzere tüm paydaşlar arasında işbirliğini yönlendiren güçlü 3D panolarla erişilen bir sosyal tasarım ortamı sunar.
 • Her kullanıcının etkinliğini optimize eden birinci sınıf 3D modelleme ve simülasyon yetenekleriyle hem deneyimli hem de ara sıra kullanıcılar için Instinctive 3DEXPERIENCE sunar.
 • Mevcut süreçler ve araçlarla kolayca bütünleşen bir Kapsayıcı ürün geliştirme platformu kullanır. Bu, çoklu disiplinlerin, ürün geliştirme sürecinin tüm aşamalarında güçlü ve entegre uzman uygulamalarından yararlanmasına olanak tanır.

CATIA’nın tasarım, mühendislik ve sistem mühendisliği uygulamaları, belirli endüstri ihtiyaçlarını karşılamak için Dassault Systèmes’in endüstri çözüm deneyimlerinin ana merkezidir. Bu, kuruluşların yeni ürünleri tasarlama, geliştirme ve gerçekleştirme, yenilikçi müşteri deneyimleriyle rekabet avantajı sağlama biçimlerinde devrim yaratıyor.

CATIA Deneyiminizi Artırmanın TAM ZAMANI!

CADEM çözümleri ve danışmanlığı ile mevcut CATIA lisanslarınızı Dassault Systemes’in sunduğu CATIA V5 Engineering Excellence Paketleri’ne veya 3DEXPERIENCE platformu üzerinde çalışan CATIA V6’ya yükseltebilirsiniz.

CATIA V5 deneyiminizi, 3DEXPERIENCE platformu üzerinde kendi ortamınızda veya bulutta kullanabileceğiniz CATIA V6’ya minimal bedellerle yükseltmeniz için 5 neden;

 • Tüm paydaşlarınız ile tek bir platform üzerinden iş birliği yapabileceğiniz kapıyı açın
 • Dijital sürekliliği şirketinizin tüm süreçlerine entegre edin
 • 3DEXPERIENCE platformu ile datalarınıza anında erişim ve yönetim imkânından faydalanın
 • 3DEXPERIENCE CATIA V6 ile esnek tasarım kabiliyetine erişin
 • Firmanızın fikri mülkiyet haklarını koruyun.

CATIA V5 deneyiminizi CATIA Engineering Excellence Paketleri’ne minimal bedellerle yükseltmeniz için 9 neden;

 • CATIA Engineering Excellence Paketleri ile tasarım sürecinizi kısaltın ve verimliliğinizi artırın
 • Tasarımlarınızın topolojisini ve geometrilerini ekstra kabiliyetlerle düzeltin ve iyileştirin
 • Doğru ve eksiksiz bilgilere doğrudan 3D data üzerinden erişin
 • Üretilen ürünlerin kalitesini artırın
 • Mevcut CAD data bileşenlerinizi tekrar kullanıp verimliliğinizi artırın
 • Ürün tasarım kalitenizi artırın
 • Döküm, enjeksiyon, kalıp, kompozit gibi üretim süreçlerinizde oluşabilecek deformasyonları tasarım sürecinde önleyin
 • Prototipe olan ihtiyacınızı tasarım sürecinde azaltın
 • 3B baskıya göndereceğiniz parçalarınızın tasarım kalitesini artırın

Solidworks kullanıcıları için 3DEXPERIENCE Platform Entegrasyonu

Makine Endüstrisinde Ürün Geliştirme süreçleriniz nasıl rakipsiz olur?

E-kitapçığı indirmek için tıklayınız.

CATIA Lisanslarına Avantajlı Koşullar ve Uygun Bedeller ile Kiralar Gibi Sahip Olun!

Cadem’in Dassault Systemes ürünlerinde sunduğu ayrıcalıklardan yararlanarak tasarım ve ürün geliştirme süreçlerinizde verimliğinizi ve karlılığınızı arttırın.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

CATIA V5 Eğitim Kitabı

Cadem; ülkemizin katma değeri yüksek teknolojik üretimine katkıda bulunma misyonunu, güncellenmiş CATIA V5 eğitim kitabıyla sürdürüyor. Cadem’in 20 yılı aşkın endüstri ve eğitim tecrübesinin ürünü CATIA V5 eğitim kitabı, ücretsiz olarak kullanımda!

Detaylı bilgi için tıklayınız.

DİSİPLİNLER

CATIA 3DEXPERIENCE, endüstriyel tasarım, ileri mühendislik tasarımı ve sistem dinamiği ile
birlikte multi-disipliner bir beceri sunar. Böylelikle tasarım sürecinin her aşamasını entegre ederek dijital ikizin tek bir platformda tüm elemanları ile oluşmasına olanak verir. Bunu da tüm paydaşların bir arada çalıştığı tek bir platformda yapar.

TASARIM

Ürün endüstrilerinden ulaşım endüstrilerine kadar, ürünün tarzı ve tasarımı, pazardaki başarısında önemli bir rol oynar. Şekil ve materyal yaratıcılığını geliştirin, yüksek düzeyli yüzey sofistikasyonuna ve kalitesine ulaşın ve fiziksel ve sanal prototipler ile doğru karar araçlarını edinin. Bunlar tasarım yeniliklerini artıran CATIA Design/Styling’in önemli öğeleridir.

MÜHENDİSLİK

Ürün ve deneyimlerin karmaşıklığı giderek artarken, performans ve kalite hedefleri de daha zorlu bir hal almaktadır. CATIA, yüksek kaliteli mekanik ürünlerin hızlı bir şekilde geliştirilmesini sağlayarak bu zorluğun üstesinden gelir.CATIA 3B Modelleme araçlarını kullanan makine mühendisleri, ürün tasarım aşamasının başında anahtar…

SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ

Akıllı ürünler geliştirmek daha önce hiç bu kadar zorlayıcı olmamıştı. Geliştiricilerin, geliştirme sürecinin bütününü yönetmelerine olanak tanıyan, entegre bir sistem mühendisliği yaklaşımına ihtiyacı vardır. Gereksinimler mühendisliği, sistem mimarisi tanımı, karmaşık sistemlerin ayrıntılı modellenmesi ve simülasyonu ve gömülü yazılımların…

MÜŞTERİ HİKAYELERİ

CADEM DIGITAL’in dijital dönüşüm çözüm ortağı olan müşterilerin ilham verici başarı hikayelerini keşfedin.

AIRBUS HAVACILIK VE SAVUNMA VAKA ÇALIŞMASI

“Future by Airbus” programının parçası olarak, Airbus uçak gösterilerinde, etkinliklerde ve çevrimiçi olarak 20.000 kişiye 2050 yılında havayoluyla seyahat konusundaki beklentilerinin neler olduğunu sordu. Yanıtlar hiç de şaşırtıcı değildi: daha ucuz, daha çevre dostu, daha sürdürülebilir, daha az stresli, daha sessiz ve daha eğlenceli. Eskiden yolcuları gitmek istediklere yere güvenli bir şekilde ve zamanında götürmek yeterliydi.

SOLAR IMPULSE HAVACILIK VE SAVUNMA VAKA ÇALIŞMASI

Benzinin tükenmesi sinir bozucu bir deneyim olabilir. Ama başka şeylere de yol açabilir. Bertrand Piccard 1999 yılında dünyanın etrafında ilk kesintisiz balon uçuşunu yaptığında 3,7 ton sıvı propan ile birlikte havalandı. 20 gün sonra yere indiğinde geride sadece 40 kilo kalmıştı. “Ucuz kurtardık,” dedi Piccard. “Sürekli olarak benzinin bitmesinden korkuyordum.