click here catching a cheater open
click open open
click open open

Fikstür Aparat Tasarım

Fikstür Aparat Tasarım

Cadem, Otomotiv sektöründe 20 yıllık tecrübeli mühendisleri ile CAD/CAM ve CNC teknolojileri kullanarak fikstür tasarımı ve imalatı konusunda hizmet vermektedir.

Uzmanlık alanları; manuel ya da hidrolik, pnömatik, elektrikli tahrik sistemleri ile otomatize edilmiş, PLC kontrollü orta ve büyük ebatlı montaj, kontrol, işleme ve kaynak fikstürlerinin tasarımı ve imalatıdır. 

Servis hizmetlerimiz; kalıp, fikstür ve aparatların tasarımından gerçek toleranslarında imalatı ile tasarım sonrası değişikliklerin uygulanması, sorunsuz çalışmalarının sağlanmasına kadar uzanmaktadır.

Tasarımlarımız iş güvenliği, işçi sağlığı, ergonomi, imal edilebilirlik, maliyet ve güvenirlilik açısından en iyi şartları sağlayarak, değişik endüstrilerde düşük maliyet, yüksek teknoloji ve üstün kalite standartlarında iş yapan proje ortağı arayan firmaların doğal seçimi haline gelmektedir.

Tüm tasarım ve imalat süreci boyunca ileri teknoloji çözümü olan  CATIA CAD/CAM/CAE Sistemi kullanılmakta, sanal ortamda analiz ve montaj kabiliyetleri vasıtası ile tasarım optimizasyonuna gidilmektedir. Tasarımın teknik resimleri CATIA Sisteminin imkanları ile doğrudan ve hızlı bir şekilde kağıda aktarılarak imalat ortamına sunulmaktadır.

click here why do women cheat open
click here online open

Devamı İçin Tıklayın !

click open open

- Fikstür Aparat Tasarım
- Kalıp Tasarımı
- Kalıp Semineri
- Fikstür Semineri
- 3D Tarama ve Ölçüm
- 3D Tersine Mühendislik
- 3D Modelleme
- 3D Hızlı Prototip


click here catching a cheater open
click read open
" target="_blank">
click here catching a cheater open
click read open
ürünün orjinal sayfasına gidebilirsiniz.

Resim Galerisi


Sektörel Çözümler Ürünler Hizmetlerimiz Eğitim Tasarım Ürün Geliştirme Prototip Üretim

 
Linkedin  Twitter  Facebook