Windows 10 Güncelleme Hata

    GOM, Winddows 10 ile uyumlu aygıt sürücülerini geliştirinceye kadar Windows 10`u kullanmayınız.

    Raylı Sistemlerde Inovasyon

    Dassault Systemes firması yeni çözümleri ile Raylı sistemlerdeki etkinliğini arttırıyor.

    CATIA COMPOSER

    3DVIA Composer ürünü 28 Kasım tarihinden itibaren CATIA Composer olarak adlandırılacaktır.

Fikstür Aparat Tasarım

Fikstür Aparat Tasarım

Cadem, Otomotiv sektöründe 20 yıllık tecrübeli mühendisleri ile CAD/CAM ve CNC teknolojileri kullanarak fikstür tasarımı ve imalatı konusunda hizmet vermektedir.

Uzmanlık alanları; manuel ya da hidrolik, pnömatik, elektrikli tahrik sistemleri ile otomatize edilmiş, PLC kontrollü orta ve büyük ebatlı montaj, kontrol, işleme ve kaynak fikstürlerinin tasarımı ve imalatıdır. 

Servis hizmetlerimiz; kalıp, fikstür ve aparatların tasarımından gerçek toleranslarında imalatı ile tasarım sonrası değişikliklerin uygulanması, sorunsuz çalışmalarının sağlanmasına kadar uzanmaktadır.

Tasarımlarımız iş güvenliği, işçi sağlığı, ergonomi, imal edilebilirlik, maliyet ve güvenirlilik açısından en iyi şartları sağlayarak, değişik endüstrilerde düşük maliyet, yüksek teknoloji ve üstün kalite standartlarında iş yapan proje ortağı arayan firmaların doğal seçimi haline gelmektedir.

Tüm tasarım ve imalat süreci boyunca ileri teknoloji çözümü olan  CATIA CAD/CAM/CAE Sistemi kullanılmakta, sanal ortamda analiz ve montaj kabiliyetleri vasıtası ile tasarım optimizasyonuna gidilmektedir. Tasarımın teknik resimleri CATIA Sisteminin imkanları ile doğrudan ve hızlı bir şekilde kağıda aktarılarak imalat ortamına sunulmaktadır.


- Fikstür Aparat Tasarım
- Kalıp Tasarımı
- Kalıp Semineri
- Fikstür Semineri
- 3D Tarama ve Ölçüm
- 3D Tersine Mühendislik
- 3D Modelleme
- 3D Hızlı Prototip


Resim Galerisi


Cadem CAD/CAM Destek Merkezi
Cadem CAD/CAM Destek Merkezi Cadem CAD/CAM Destek Merkezi Cadem CAD/CAM Destek Merkezi Cadem CAD/CAM Destek Merkezi Cadem CAD/CAM Destek Merkezi Cadem CAD/CAM Destek Merkezi Cadem CAD/CAM Destek Merkezi Cadem CAD/CAM Destek Merkezi Cadem CAD/CAM Destek Merkezi Cadem CAD/CAM Destek Merkezi Cadem CAD/CAM Destek Merkezi
Sektörel Çözümler Cadem CAD/CAM Destek Merkezi Ürünler Cadem CAD/CAM Destek Merkezi Hizmetlerimiz Cadem CAD/CAM Destek Merkezi Eğitim Cadem CAD/CAM Destek Merkezi Tasarım Ürün Geliştirme Cadem CAD/CAM Destek Merkezi Prototip Üretim

Cadem CAD/CAM Destek Merkezi
 
Cadem CAD/CAM Destek Merkezi
Linkedin  Twitter  Facebook