CATIA COMPOSER

    Yeni 3DVIA Composer ürününün adı artık CATIA Composer oluyor !

    Cadem PLM Günü 2014

    Bursa Hilton otelinde düzenleyecek olduğumuz etkinliğimiz 11 Aralık 2014 günü gerçekleşecektir.

    Malzeme Makrosu

    CDMTOOLBAR Makrosunda 5 adet ayrı işlevlere sahip buton sunuyoruz.

Fikstür Aparat Tasarım

Fikstür Aparat Tasarım

Cadem, Otomotiv sektöründe 20 yıllık tecrübeli mühendisleri ile CAD/CAM ve CNC teknolojileri kullanarak fikstür tasarımı ve imalatı konusunda hizmet vermektedir.

Uzmanlık alanları; manuel ya da hidrolik, pnömatik, elektrikli tahrik sistemleri ile otomatize edilmiş, PLC kontrollü orta ve büyük ebatlı montaj, kontrol, işleme ve kaynak fikstürlerinin tasarımı ve imalatıdır. 

Servis hizmetlerimiz; kalıp, fikstür ve aparatların tasarımından gerçek toleranslarında imalatı ile tasarım sonrası değişikliklerin uygulanması, sorunsuz çalışmalarının sağlanmasına kadar uzanmaktadır.

Tasarımlarımız iş güvenliği, işçi sağlığı, ergonomi, imal edilebilirlik, maliyet ve güvenirlilik açısından en iyi şartları sağlayarak, değişik endüstrilerde düşük maliyet, yüksek teknoloji ve üstün kalite standartlarında iş yapan proje ortağı arayan firmaların doğal seçimi haline gelmektedir.

Tüm tasarım ve imalat süreci boyunca ileri teknoloji çözümü olan  CATIA CAD/CAM/CAE Sistemi kullanılmakta, sanal ortamda analiz ve montaj kabiliyetleri vasıtası ile tasarım optimizasyonuna gidilmektedir. Tasarımın teknik resimleri CATIA Sisteminin imkanları ile doğrudan ve hızlı bir şekilde kağıda aktarılarak imalat ortamına sunulmaktadır.


- Fikstür Aparat Tasarım
- Kalıp Tasarımı
- Kalıp Semineri
- Fikstür Semineri
- 3D Tarama ve Ölçüm
- 3D Tersine Mühendislik
- 3D Modelleme
- 3D Hızlı Prototip


Resim Galerisi


Sektörel Çözümler Ürünler Hizmetlerimiz Eğitim Tasarım Ürün Geliştirme Prototip Üretim

 
Linkedin  Twitter  Facebook